• Wpisów:812
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 22:20
  • Licznik odwiedzin:35 523 / 2550 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Tak bardzo chciałam naprawić to, co zniszczyłam. Każdego dnia próbowałam być taka, jak chcieliby, żebym była. Nieustannie starałam się być lepsza. Choć właściwie nigdy się nie dowiedziałam, jak to osiągnąć.
 

 
Umarli bywają czasem żywi, bo wystarczy mieć martwą duszę.
 

 
Fact that although you can close your eyes, you can't quit thinking.
 

 
Człowiek jest zwycięzcą gdy zaakceptuje siebie ze wszystkimi swoimi wadami.
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
W końcu się poddajesz. Nie walczysz nie krzyczysz nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza.
 

 
Żebyś był choć na chwile, żebyś był choć obok, ale ciebie nie ma i odczuwam ten brak.
 

 

Radością napełnij mnie, uczyń szczęściem każdy dzień, bądź.
 

 
Żyć życiem, które dopiero się zaczyna pełnią szczęścia i radości, żyć od początku do końca, po prostu być i korzystać z tego co jest.
 

 
Czerń, pustka, próżnia, utracony sens życia, częsty stan emocjonalny, przytrafiający się ludziom którzy nie maja nic po za samym sobą.
 

 

Nie chce tęsknić, nie chce myśleć, nie chce marzyc, nie chcę kochać... To wszytko przynosi ból i rozczarowanie.
 

 
Wszystko, nic tak dwa odmienne stany a jednak potrafią się przytrafić człowiekowi w jeden chwili, możemy mieć wszystko i w mgnieniu oka nie mieć nic.
 

 

Just close your eyes
You'll be alright
Come morning light,
You and I'll be safe and sound...
 

 

Żyć tak aby nie żałować, żyć tak żeby niczego nie stracić, żyć tak żeby ludzie nas zapamiętali, zostawić po sobie jakiś ślad.
 

 
Przychodzi taki moment w życiu człowieka, kiedy zaczyna wątpić we wszystkich i we wszystko, kiedy zaczyna żałować że niektórych ludzi poznał, zaczyna żałować że zrobił pewne rzeczy
 

 

Kochać, kochać tak prawdziwie to znaczy od początku do końca a nie na trzy miesiące, tak rozumiem miłość, być z kimś na dobre i na złe, być zawsze i na zawsze.
 

 
I przychodzi taki moment kiedy zastanawiamy się czy warto spełniać niektóre marzenia, czy warto walczyć o coś odległego, o coś co może nas rozczarować.
 

 

I nadszedł moment, w którym pogubiłam się już tak bardzo, że nie ma dla mnie ratunku.
 

 

"Klęski się zdarzają. Nikt ich nie uniknie. Dlatego czasem lepiej przegrać bitwę o swoje marzenia niż zostać pokonanym, nie wiedząc po co się walczyło."
- Paulo Coelho
 

 
Gorsza od płaczu jest tylko pustka. Przerażający strach, że już nic w Tobie nie zostało z miłości, że podarowałaś ją komuś, kogo kochać będziesz do końca swoich dni, komuś kto pewnie na to nie zasługuje. Ten ból, który co noc rozsadza Ci płuca, kiedy chcesz wykrzyczeć Bogu każdą cząstkę siebie. Aż w końcu siadasz uświadamiasz sobie że nie stać się nawet na to, nie masz siły nawet na to aby powiedzieć co tak naprawdę cie boli.
 

 
Być nikim, ale sobą, w świecie, który robi wszystko, co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka, oznacza walkę w najcięższej bitwie, w jakiej dane było walczyć ludzkości i która nigdy się nie skończy.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›