Wpisy użytkownika вяαzσωσσкα z dnia 20 kwietnia 2013

Liczba wpisów: 5

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: A teraz gdy wszystko stało się obojętne, nawet nie jest mi szkoda tych dni kiedy zamartwiałam się co sobie o mnie pomyślisz, nie jest mi żal tych nieprzespanych nocy, nawet tego ile czasu poświeciłam tobie i tej bezsensownej miłości której ty nigdy nie dostrzegłeś.
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: Czy prosiłam o zbyt wiele, parę wspólnych chwil, czy to tak dużo, wystarczyła by mi znajomość, choć to że istniałeś ...
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: Teraz kiedy myślę o tym na trzeźwo zastanawiam się czy byłeś wart mojego zachodu, czy kiedyś uzyskam odpowiedź? Możliwe. Może kiedy ktoś doceni mnie i pokocha tak ja jak kochałam ciebie, może wtedy dowiem sie czy było warto. A teraz, teraz to powiem, że nie, za bardzo boli mnie samo patrzenie na ciebie.
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα:
Gdybyś ty chociaż zasługiwał na słowa pogardy, ale nie ty jesteś nienaganny, nie mam ci nic do zarzucenia, bo to ja byłam naiwna , to ja chciałam zbyt wiele a ty nie chciałeś  nawet przyjaźni.
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα:

“ Każdy z nas doświadcza taki moment w życiu, gdy myśli że w końcu będzie dobrze... zaczyna się układać, nawet znajdujemy osobę na której zaczyna nam zależeć, myślimy że czuje to samo, do czasu gdy dowiadujemy się że jest zakochana w całkiem kimś innym... życie się wali, po policzkach spływają łzy, a w głowie tylko głupia nadzieja że w końcu będzie dobrze...”