Wpisy użytkownika вяαzσωσσкα z dnia 13 stycznia 2013

Liczba wpisów: 9

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: Teoretycznie jestem wolna praktycznie - uwiaziona w przeszłości i w spomniniach.
 

klaudia170297
 
Nie wiesz jakimi tęsknymi oczami an ciebie patrze, nie wiesz ile bym dała żeby móc cię widywać codziennie nie wspominając już o rozmowie, możemy być znajomymi bo o przyjaźni nie mówię ważne żebyś wiedział że jestem i zawsze będę.
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: Pochłania mnie melancholia życia, życia z myślą że zawsze zakochuje się nie właściwie, często poznaję niewłaściwych ludzi, dokonuje niewłaściwych wyborów, uparcie dążę do celu którego nigdy nie osiągnę.
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: Zapamiętaj sobie to, ja się nie poddaje, cierpię ale walczę do końca, nie jestem grzeczna dziewczynką która przestrzega zasad, dla ciebie będę słodka i niewinna a dla innych którzy mi przeszkodzą będę wredna i bezwzględna jeśli nie będziesz mój to nie będziesz nikogo innego.
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: Dziwne , że w towarzystwie chłopaków czuję się lepiej, mogę powiedzieć że nie czuje się w ich towarzystwie kobietą. Traktują mnie jak kumpla, czują się swobodnie w moim towarzystwie, koleżanki mi tego zazdroszczą ja uważam to za [przekleństwo bo jeśli któregoś pokocham to ja i tak będę tylko ich kumplem i nikim więcej.
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα: Nie rozumiem swojego życia, nie rozumiem ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'hej', nie pojmuje fałszywej przyjaźni, która ostatnio zdarza mi się często, nie rozmumiem  tej pieprzonej  miłości która ciągle wystawia mnie do wiatru. Nie ogarniam siebie, życia, problemów. jestem za słaba na to wszystko .
 

klaudia170297
 
вяαzσωσσкα:

“Mój problem polega na tym , że zby tczęsto angażuję się w to , co najbardziej mnie niszczy .”

 

klaudia170297
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga
вяαzσωσσкα:

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.